Michael Gulik

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 2117
"Warming up with a driver - to mám už z golfu...:-)"

Michael Gulik patří mezi naše nejmladší a nejnadějnější hráče poolbilliardu. I přes svůj nízky věk se pravidelně zúčastňuje mnoha turnajů v ČR i v zahraničí.

Mezi jeho největší úspěchy zatím patří  5. místo na mezinárodním turnaji EBC Junior Tour Slovakia v roce 2014. V témže roce se také umístil na 5. místě na MČR juniorů.

Aleš Herout

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 2249

 

Aleš Herout je naším juniorským všestranným talentem. Přestože je několikanásobným mistrem republiky v poolbilliardu v kategorii juniorů, orientuje se převážně na snooker, kde také dosahuje pravidelných úspěchů.

V roce 2012 jej EBSA (Evropská billiardová a snookerová asociace) nominovala na prestižní titul Star of the future (talent roku).

Michal Host

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 1699
"Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek :)"

Michal Host je novým členem našeho klubu. Kulečník je pro něj od malička životním hobby. Začínal s karambolem, okusil snooker, nakonec ale zakořenil v poolbilliardu.

Hana Kaslová

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 1794
"Kdo maže, ten jede."

Hana Kaslová je v současnosti naší nejúspěšnější hráčkou. Hana je 6-ti násobná mistryně ČR v různých disciplínách a mistryně ve smíšených dvojicích. 

Její nejúspěšnější rok byl 2011, ve kterém získala tři zlaté medaile a druhým rokem se stala nejlepší ženou ČR a nominovala se tak na nadcházející ME. 

Tomáš Kejla

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 2828
"Člověk musí utíkat, protože nikdy neví, kdo ho honí."

Tomáš Kejla je hlavním představitelem snookerové sekce klubu SK BC Praha a certifikovaným trenérem EBSA. 

Víc než deset let komentuje snookerové zápasy a dění na Eurosportu, je šéfredaktorem snookerového webu snookerweb.cz a je zakladatelem sportovního snookeru v České republice.

Daniel Kohout

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 2558
"Maximum volného času tréninku a neustálá snaha se zlepšovat."

Daniel Kohout je jedničkou našeho klubu ve snookeru a celorepublikovou dvojkou v aktuálním žebříčku hlavní výkonnostní kategorie mužů. Ještě jako junior získal titul mistra ČR v juniorské kategorii a nyní se již výrazným způsobem etabloval na české snookerové scéně.

Tomáš Kubíček

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 1810

 

Tomáš Kubíček je dalším nadějným talentem našeho klubu. Je mistrem ČR ve snookeru do 21 let a reprezentantem ČR na evropských a světových turnajích. V českém snookerovém žebříčku hlavní výkonnostní kategorie mužů je v současnosti na pátém místě.

Jiří Kubiš

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 1800
"Můžeš mít buď výsledky, nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí."

Jiří Kubiš je náš další nadějný junior v snookeru. Od roku 2010 trénuje pod vedením Tomáše Kejly. V bodované soutěži se zatím nejvýše umíslil v osmifinále.

Josef Nechvíle

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 2793
"Nenech si vzít svůj sen."

Josef Nechvíle je naším velmi nadějným mladým talentem, který začal hrát už ve 12-ti letech. V současnosti je trojnásobným mistrem ČR v kadetech, šestinásobný mistrem ČR v juniorech a pravidelně reprezentuje Českou republiku na mistrovství Evropy.

Hvězdou se stal na turnaji Pardubice Open v roce 2014, kdy nečekaně porazil mistra světa Daryla Peache 6:4. 

Jindřich Prchal

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 1999
"Tvým jediným soupeřem u stolu jsi ty sám."

Jindřich Prchal je nejdéle hrajícím aktivním hráčem snookeru u nás, který byl spoluzakladatelem a účastnil se již prvního ročníku snookerové ligy v roce 2004.

Soustředí se pouze na snooker a i přes nástup mladé generace patří stále do širší české snookerové špičky.

Je certifikovaným rozhodčím EBSA, i když poslední dobou se rozhodcování nevěnuje.

Heath Williams

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 1831
"Pokud neuspěješ napoprvé... zkus to znovu."

Heath Williams je australský hráč, který se přidal do SK BC Praha v roce 2012. Věnuje se hraní jak snookeru, tak poolu a může se pochlubit úspěchy a zkušenostmi z mnoha zahraničních turnajů.

Mezi jeho největší úspěchy se řadí vítězství v poolbilliardovém turnaji BSW Wuppertal new years 10-ball v roce 2011 a umístění se mezi nejlepšími 16 hráči turnaje VNEA International 9-ball v americkém Las Vegas (z více než 3000 hráčů).