V jakých hernách se hrát?

Autor: adminDP
Zobrazení: 1602

Sportovní klub Billard Centrum Praha má své útočiště v herně Billiard Centrum MSK v OC Galerie Harfa, nicméně klubovým hráčům je poskytována možnost využívat výhod svého členství i v herně Billiard Centrum MSK v ulici v Cípu na Praze 1 kousek od Václavského náměstí.

Jaké jsou členské poplatky?

Autor: adminDP
Zobrazení: 1519

Klub nabízí svým členům tarify odstupňované dle hráčské výkonnosti, úspěšnosti v soutěžích (jako motivační prvek) a pomoci klubu v rámci jeho činnosti (články na web, sociální sítě, fotografování, atd.). V současné době je standardní měsíční výše příspěvků 1200 Kč, snížená pak 800 Kč, navíc máme připraveny speciální slevy pro juniory a ženy.

Konají se v klubu turnaje?

Autor: adminDP
Zobrazení: 1485

V letošním roce jsme začali pořádat pravidelné poolbilliardové a snookerové turnaje. Pro bližší informace o konaných akcích na půdě našeho klubu navštivte stránku s akcemi.

Je v klubu k dispozici připojení k internetu zdarma?

Autor: adminDP
Zobrazení: 1636

V klubu je k dispozici stabilní wifi připojení k internetu.

Můžu si v klubu nechat opravit tágo?

Autor: adminDP
Zobrazení: 1556

Kdykoliv se můžete zastavit a dohodnout si úpravu Vašeho tága v naší specializované prodejně poskytující kulečníkový servis.

Je možnost dojednat si tréninkovou lekci?

Autor: adminDP
Zobrazení: 1551

Ať už máte zájem o jakoukoliv disciplínu, máte možnost oslovit naše instruktory - certifikované trenéry a kulečníkové profesionály.