Emily Duddy

Autor: Daniel Pokrývka
Zobrazení: 1143

...lots of great pool/drinks at SK Billard Centrum Praha at Harfa with a bunch of great people - Daniel Pokrývka, Zdenda Vobořil, Michal Horák, Alexander Samorodov, & Maria Turova

Ingo Peter

Autor: adminDP
Zobrazení: 1668

Chtěl bych poděkovat Sportovnímu klubu Billard Centrum Praha, zejména majiteli a skutečně neuvěřitelně milým a ochotným děvčatům za barem - odváděly úžasnou práci, cítil jsem se v klubu tak dobře, jako kdybych byl doma u maminky. Na viděnou příště, velmi se na to těším!

Ralph Eckert

Autor: adminDP
Zobrazení: 1308

Sports club Billard Centrum is the place to go! If you're in Prague and you looking for a place to play any kind of Billiards you'll find it here! Pool, Carom, Snooker & Russian Billiards! And with it you'll find nice and friendly players! My spot any time I'm in Prague...;)

Josef Velíšek

Autor: adminDP
Zobrazení: 1587

SK BC Praha vnímám jako top klub v ČR s výbornými hráči, kteří na sobě pracují v tréninku. Ten zúročují na mnohých turnajích v ČR i zahraničí a dosahují často na medailová umístění. Velmi pozitivně hodnotím i jejich domácí hernu v OC Harfa, skvělé stoly i vybavení, nekouření u stolů, to vše podtrhuje sportovní atmosféru. Skvělá je i možnost zahrát si zde všechny kulečníkové disciplíny.

Richard and Tiparat

Autor: adminDP
Zobrazení: 1523

We visited SK BC Praha last week and enjoyed the tournament very much. It was well run and the tables are good. It was also great to see old friends from the Prague pool world, and notice how their standard has gone up in three years ! This is a place for serious players but has a social area dimension too. Lots of space. We recommend it. For those of you who may holiday in Bangkok please visit our bar for a friendly welcome and fun pool on great tables.

Daniel Pokrývka

Autor: adminDP
Zobrazení: 1630

SK BC Praha je ideálním klubem pro zájemce o kulečníkový sport. Klub uspokojí svou kvalitou i pestrostí nabídky kulečníkových disciplín i ty nejnáročnější požadavky závodních hráčů!

Marek Hajdovský

Autor: adminDP
Zobrazení: 1463

Na Harfě najdete špičkové sportovní vybavení pro kulečníkové sporty, nekuřáčké prostředí a možnost se učit od špičkových hráčů i trenérů.