Rozhovor s Danem Kohoutem

Autor: Michal Horák
Zobrazení: 2113

Mistrovstvím ligy letos skončila snookerová sezóna. Tento turnaj se stal památným pro Daniela Kohouta, který ve skupinové fázi zahrál svůj první stobodový náběh v kariéře. Více se dočtete v následujícím rozhovoru.

Číst dále

Poolbilliardová sezóna 2017 se rozjíždí!

Autor: Daniel Pokrývka
Zobrazení: 2501

Máme za sebou MČR juniorů, první kola extraligy, 1.ligy týmů a soutěží jednotlivců. Naši hráči se prosadili na celorepublikové i regionální úrovni a vstup SK BC Praha do nové poolbilliardové sezóny se vydařil.

Číst dále

Česká poolová tour TOP32 v Hradci Králové

Autor: Daniel Pokrývka
Zobrazení: 2962

2. kolo České poolové tour pro 32 nejlepších hráčů České republiky je za námi. Náš klub reprezentovali Josef Nechvíle, Zdeněk Vobořil, Alexander Samorodov, Jaroslav Chytráček a Jaroslav Tichý. Nejlepšího výsledku dosáhl Zdeněk Vobořil (semifinále) a o jeho výkonu Vám přinášíme reportáž z pohledu aktéra.

Číst dále

Josef Nechvíle vítězí v 1.kole ČPTour32!

Autor: Daniel Pokrývka
Zobrazení: 2553

Přinášíme Vám speciální reportáž z prvního kola České poolové tour očima vítěze (nejlepších 32 hráčů v České republice).

Číst dále

Zahájení poolbilliardové sezóny 2016!

Autor: Martina Valentová
Zobrazení: 1974

Dne 16. 1. 2016 proběhlo v našem klubu SK Billard Centrum Praha na Harfě za přítomnosti předsedy klubu pana Štěpána Hovorky, člena Výboru klubu Daniela Pokrývky a dalších "starých" i nových hráčů zahájení nové poolbilliardové sezóny!

Číst dále

Úspěch našich juniorů

Autor: Daniel Pokrývka
Zobrazení: 2168

Letos se opět konal turnaj O juniorského mistra Pardubic organizovaný klubem MPC Pardubice. Náš reprezrentant Josef Nechvíle si z turnaje odnáší stříbrnou medaili a potvrzuje tak svou náležitost k české poolbilliardové špičce. Druhé nejlepší umístění si odnesl Michael Gulik, který skončil na pátém místě.

Číst dále

MČR v poolbilliardu dvojic

Autor: Daniel Pokrývka
Zobrazení: 1905

Členové klubu se zasloužili o další medaile z MČR v poolbilliardu. Marek Hajdovský ve dvojici s příchovickým Ladislavem Hajšmanem získali stříbro v MČR dvojic, Hana Kaslová s Tomášem Čermínem zase bronz z MČR smíšených dvojic.

Číst dále

Josef Nechvíle vicemistrem ČR v 9-ball

Autor: Daniel Pokrývka
Zobrazení: 1711

V druhém mistrovství České republiky v poolbilliardu v roce 2015 se prosadil náš juniorský hráč, Josef Nechvíle. Získal stříbrnou medaili v prestižní disciplíně 9-ball a dosáhl tak prozatím svého největšího úspěchu v kariéře hlavní výkonnostní kategorie jednotlivců.

Číst dále

Marek Hajdovský mistrem republiky v 8-ball

Autor: Daniel Pokrývka
Zobrazení: 1699

Marek Hajdovský získává titul mistra republiky v disciplíně 8-ball. První mistrovství České republiky jednotlivců v poolbilliardu v roce 2015 se konalo v Hradci Králové.

Číst dále