Gorina Pool Fridays

Autor: adminDP
Zobrazeno: 2289

Připravili jsme pro Vás turnaj, na kterém si můžete odpočinout po náročném pracovním týdnu, pobavit se a možná i něco vyhrát. 

SÉRIE JE NYNÍ PŘERUŠENA !!!

 

Rychlé odkazy

Jak turnaj funguje?

Pokud si chcete dobře zahrát nebo poznat nové kulečníkové kamarády, zajímáte se o správný turnaj. Dáme si záležet na tom, abyste se mohli utkat se sobě rovnými. Ti z Vás, kteří mají zájem se zlepšovat a utkávat se s nejlepšími, ovšem také nepřijdou zkrátka. V turnaji se na začátku můžete probojovat do separátní části soubojů, kde na Vás budou čekat zkušení závodní hráči a výjimečně možná i mistři republiky v poolbilliardu.

Proč přijít na svůj první turnaj?

Při Vašem prvním turnaji Vám nabídneme welcome drink dle vlastního výběru a obdržíte kupón na hodinu hry zdarma, který můžete použít kdykoliv sám nebo jej můžete věnovat někomu ze svých přátel. Aby toho nebylo málo, můžete si také dohodnout tréninkovou lekci poolbilliardu vedenou našim odborným instruktorem.

Je nutné se přihlásit předem?

Nutné to rozhodně není, nicméně potěší nás, když se přihlásíte pomocí našeho přihlašovacího formuláře předem - díky Vaší přihlášce Vás budeme schopni včas informovat o akcích a slevách, které budeme na turnaji ad hoc poskytovat. Z organizačního hlediska nám to také pomůže turnaj lépe připravit, jelikož budeme mít představu o počtu účastníků.

Přihlaš se na turnaj